Chicago to L.A.
Explore the National Parks of the West
Explore the National Parks of the West
Explore the National Parks of the West
Explore the National Parks of the West
Explore the National Parks of the West
Van Chicago to L.A.
Discover the National Parks of the West
Explore the National Parks of the West
Explore the National Parks of the West
Explore the National Parks of the West
Western Visions
Western Highlights
Kaart

From Grand Canyon to Yellowstone (15 dagen)

Actieve Reizen

  • Van bruisend Las Vegas naar de geisers en watervallen van Yellowstone
  • Spectaculaire bergpanorama’s langs de Million Dollar Highway
  • Inclusief overtocht bij Jenny Lake en een vrije dag in westernstadje Jackson
v.a. € 6423

Prijsdetails

Vertrekdatum 13-06-2027

Prijs per persoon o.b.v. 2 volwassenen inclusief reserveringskosten, calamiteitenfonds en SGR bijdrage.

Ontdek de Grand Canyon en Yellowstone in een kleine groep

Ontdek het Amerikaanse Westen tijdens een afwisselende wandelreis van Las Vegas naar Bozeman. U bewondert de immense Grand Canyon, de bijzondere rotsformaties van Monument Valley en de kleurrijke gangen van Antelope Canyon. Via de spectaculaire Million Dollar Highway reist u door de Rocky Mountains naar Aspen en de bergmeren bij Maroon Bells.

Onderweg maakt u bijzondere dagwandelingen door steeds wisselende landschappen. U ontdekt dinosaurusfossielen in Dinosaur National Monument, wandelt bij de rode canyonwanden van Flaming Gorge en geniet van de bergtoppen van Grand Teton. Een overtocht bij Jenny Lake en een vrije dag in het gezellige westernstadje Jackson maken de reis extra afwisselend.

Het natuuravontuur eindigt in Yellowstone National Park, waar geisers, warmwaterbronnen en indrukwekkende watervallen het landschap bepalen. Hier heeft u kans om bizons, elanden en beren te zien. U reist in een kleine internationale groep en verblijft in comfortabele accommodaties. Na een laatste overnachting in Bozeman keert u huiswaarts met herinneringen aan de iconische natuurgebieden van Amerika.

Groepsreis Amerika From Yellowstone to Grand Canyon kleine groep 2027.webp

Hoogtepunten en activiteiten

  • Start in het bruisende Las Vegas
  • Historische Route 66 en wandelingen langs de Grand Canyon
  • Horseshoe Bend en een begeleide tour door Antelope Canyon
  • De iconische rotsformaties van Monument Valley
  • Spectaculaire bergpanorama’s langs de Million Dollar Highway
  • Maroon Bells en vrije tijd in Aspen
  • Dinosaurusfossielen in Dinosaur National Monument
  • Wandelen door de kleurrijke landschappen van Flaming Gorge
  • Een vrije dag in Jackson
  • Grand Teton National Park met een inbegrepen overtocht bij Jenny Lake
  • Geisers, warmwaterbronnen en watervallen in Yellowstone
  • Diverse dagwandelingen en persoonlijke aandacht in een kleine groep

Vertrekgarantie

Alle vertrekdata van de Small Group Tour “From Yellowstone to Grand Canyon” hebben een gegarandeerd vertrek bij minimaal 8 personen.

Taal

Alle vertrekdata worden uitgevoerd voor een internationaal reisgezelschap met reisleiding die in iedere geval de Engelse taal spreekt.

Omgekeerde richting

Deze groepsreis bieden we ook aan in omgekeerde rijrichting. In dat geval start de reis dus in Bozeman en eindigt in Las Vegas.
De vertrekdata zijn dan 26 juni en 4 september 2027.
Voor meer informatie over de reis in omgekeerde volgorde KLIK HIER

Kleine groepen en persoonlijke aandacht

Onze “Small Group Tours” onderscheiden zich ten opzichte van de reguliere groepsreizen door Amerika. U reist namelijk op een bijzondere manier in kleine groepen. Bij deze tour is het maximale aantal deelnemers 12. Doordat er in kleine groepen wordt gereisd kan er optimale aandacht worden gegeven aan de deelnemers en reist u in een intieme groep met persoonlijke aandacht. Het vervoer is in een minibus, minivan of comfortabele SUV met airconditioning.

small group tours amerika minibus 001.webp

Verlenging

Het is mogelijk om de reis aan het begin of aan het einde te verlengen met 1 of meerdere nachten. Vraag naar de mogelijkheden.

Wijziging vliegreis

Het is tevens mogelijk om de reisdata van de vliegreis aan te passen (bijvoorbeeld eerder heenvliegen en/of later terugvliegen). Ook is het mogelijk om de route zo aan te passen dat u op de heen en/of terugweg in Amerika of Canada een stopover kunt maken in een andere plaats. Prijzen zijn op aanvraag.

Type reis

Dit is een actieve rondreis met diverse dagwandelingen door berg- en canyonlandschappen. De beschreven wandelingen variëren van circa 2,5 tot 12,7 kilometer en duren op verschillende dagen ongeveer 3 tot 4 uur. Een goede basisconditie en stevige wandelschoenen zijn gewenst. U wandelt onder meer over onverharde paden en routes met hoogteverschillen. Sommige wandelingen worden zelfstandig uitgevoerd. Bij Jenny Lake en de Grand Canyon kunt u de wandeling inkorten. Op de vrije dag in Jackson zijn reisleiding, vervoer en optionele activiteiten niet inbegrepen.

Vroegboekkorting – hoe eerder u boekt, hoe groter uw voordeel

Bij het boeken van een volledige pakketreis profiteert u van een vroegboekkorting. De hoogte van de korting is afhankelijk van het moment van boeken én de vertrekdatum van uw reis.

Reizen met vertrek in 2027

Voor vertrek tussen 1 januari 2027 en 31 december 2027 gelden de volgende vroegboekkortingen per boeking:
Boeken t/m 31 oktober 2026: € 200,- korting
Boeken t/m 30 november 2026: € 160,- korting
Boeken t/m 31 december 2026: € 120,- korting
Boeken t/m 31 januari 2027: € 80,- korting
Boeken t/m 28 februari 2027: € 40,- korting

Extra vroeg = dubbele korting
Boekt u uw reis meer dan 12 maanden vóór vertrek, dan ontvangt u dubbele vroegboekkorting.
Voorbeeld: boekt u op 1 november 2026 een reis met vertrek op 15 november 2027, dan ontvangt u € 400,- vroegboekkorting.

Prijzen Offerte op maat

Anderen bekeken ook

v.a.

Prijsdetails

Vertrekdatum 02-12-2026

Prijs per persoon o.b.v. 2 volwassenen inclusief reserveringskosten, calamiteitenfonds en SGR bijdrage.

v.a. € 1892
Bekijk reis
v.a.

Prijsdetails

Vertrekdatum 06-01-2027

Prijs per persoon o.b.v. 2 volwassenen inclusief reserveringskosten, calamiteitenfonds en SGR bijdrage.

v.a. € 2582
Bekijk reis
v.a.

Prijsdetails

Vertrekdatum 26-05-2027

Prijs per persoon o.b.v. 2 volwassenen inclusief reserveringskosten, calamiteitenfonds en SGR bijdrage.

v.a. € 3091
Bekijk reis
Prijsberekening Offerte op maat